Kasulikku infot autorentijale

Autot rentides tutvu alati rendilepinguga. Iga allakirjutatud leping on siduv – ka juhul, kui Sa ei ole seda läbi lugenud või sellest aru saanud. Kui mingi punkt jääb arusaamatuks küsi julgelt selgitust autorendifirma esindajalt. Alati tasub üle küsida ka kindlustustingimused. Palju on omavastutus, kuidas käituda avarii korral jne.

Täida rendilepingut korrektselt. Ära püüa varjata rendiperioodil tekkinud võimalikke vigastusi.

Paljude inimeste arvates on rendiauto ei kellegi auto ja seetõttu võib sellega teha kõike( lõhkuda, hüpata, sõita suurel kiirusel löökaukudest läbi) lootes et see jääb autorendifirmale märkamata. See ei ole absoluutselt nii. Ole hoolas ja sõida rendiautoga nii nagu Sa sõidaksid oma autoga.

Tagasta rendiauto alati õigeaegselt lepingus märgitud ajal ja kohas. Kui rendiautot ei tagastata õigeaegselt on autorendifirmal õigus nõuda eraldi tasu. Tasu võib ulatuda kuni ühe rendipäeva hinnani. Seetõttu ole punktuaalne või teavita viisakalt rendifirmat võimalikust hilinemisest, et vältida lisatasusid.

Vaata rendiauto kättesaamisel üle.

Autot kätte saades tuleb see hoolikalt üle vaadata ning nõuda kõigi vigastuste (ka kriimustuste) kandmist rendilepingule, vastasel juhul võite jääda süüdi ka vigastuste eest, mis autol juba enne olemas olid. Kõige effektiivsem viis on teha rendiautost pildid. Seda moodust kasutab At Rent juba viimased 3-4 aastat. Iga kord rendiautot kätte andes tehakse kliendi juuresolekul rendiautost pildid. Pilt on fikseeritud kuupäeva ja kellaajaga. See on imelihtne ja väga effektiivne viis arusaamatuste vältimiseks rendiauto tagastamisel.

Selgita välja oma autorendivajadused.

Mõtle läbi, mis eesmärgil ja kui pikaks perioodiks on autorent vajalik et rendifirma saaks teha just Sulle sobiliku ja soodsa pakkumise. On loomulik, et viieliikmeline pere vajab suurt autot, kuid kui reisid väiksema hinnatundliku seltskonnaga, siis vali autorendiks väiksem sõiduk. Väikeklassi sõiduki rent aitab kokku hoida nii kogu rendisummalt kui ka säästab kütust.