Väikebusside rent

Autorent AT Rent OÜ rendib Tallinnas väikebusse. Oma autopargi komplekteerimisel oleme mõelnud ka suurema seltskonna peale. Pakume rendiks  ruumikaid 9-kohalisi väikebusse. Et sõit sujuks mugavalt siis kõik meie rendibussid on muuhulgas varustatud konditsioneeri ja püsikiiruse hoidjaga. Kõikide renditavate väikebussidega tohib sõita B-kategooria juhilubadega.  Bussipark koosneb valdavalt pikendatud keremudeliga Renault Traficutest.

Rendibussid antakse kliendile üle tangituna ja puhatana, juhul kui rendibussi üleandmine kliendile  tuleb lühikese etteteatamisega või muudmoodi ootamatult, lepitakse tagastamise tingimused ja väikebussi üleandmise seisukord eraldi kokku. Rendiperioodil  Eestis  läbisõidupiirangut ei ole, lisajuhtide lisamine lepingusse on tasuta. Vähemalt kolmepäevase rendiperioodi puhul toob AT Rent rendibussi kliendi soovil Tallinna piires tasuta kohale.

AT Rent teeb reisi planeerimise väikebussiga teie jaoks lihtsaks ja mugavaks . Meie eeliseks on kiire teenindus, paindlikud renditingimused ja väga mõistlik hinnatase.

  • Rendiperioodiga alates 3 päevast toome rendiauto tööpäevadel vahemikus kell 09:30 – 16:00 Teile soovi korral Tallinna kesklinna piires  tasuta kohale!
  • Puudub vajadus krediitkaardi järgi!
  • Püsikliendid ei pea tasuma  tagatisraha! (100 eur)
  • Oleme üsna paindlikud
  • Lisajuhtide lisamine rendilepingusse on tasuta!

Väikebusside rent Tallinnas alates aastast 1997 – AT Rent OÜ