Autorent Tallinnas. Kas lihtne ja kiire või suure valiku tõttu hoopis keeruline?

Autorent Tallinnas. Kas lihtne ja kiire või suure valiku tõttu hoopis keeruline?

Suurima valiku rendiautosid võib täna leida Tallinnast. Selge on see, et nii nõudlus kui pakkumine koondub suurimate linnade ja asulate juurde. Ilmselt esimese mõttena tundub suur valik kliendi jaoks hea. Loogiline on, et võidab sellest klient, kes saab valida suurema valiku sõidukite vahel ja vähemtähtis pole kindlasti ka hind. Suur valik tähendab suuremat konkurentsi, mis omakorda tähendab hinnasurvet autorendi ettevõtetele.

Millist autorendi firmat eelistada?

Selle küsimusele on väga raske anda ühest ja paikapidavat vastust. Eelkõige saab valiku puhul määravaks kliendi ootustele vastamine. Ootused rendiautode puhul on väga erinevad. Kes otsib võimalikult mahukat ja mugavat sõiduvahendit. Mõne inimese jaoks on aga hoopis oluline ökonoomsus ja madal rendikulu. Väga pikkade välissõitude puhul võib saada määravaks hoopis rendiauto töökindlus. Pikemate sõitude puhul tasuks eelistada pigem uuemat ja äsja hooldatud sõidukit. Oht vanema sõidukiga teele jääda on kindlasti kõrgem kui uue või paar aastat vana rendiautoga.

Tallinnas on üle 120 autorendiga tegeleva ettevõtte

Kuidas valida õige rendifirma, et teenuse kasutamine oleks mugav ja murevaba? Üldistades võiks öelda, et tõsiselt võiks võtta ettevõtteid, kes on oma tugevusi juba tõestanud. Jutt käib siis ettevõtetest, kes on renditurul tegutsenud vähemalt 5-6 aastat või enam. Head, stabiilset teenust ja korralike sõidukeid pakkuvad ettevõtted ei saa endale lubada kliendi ukselt ära saatmist.

Seetõttu ollakse valmis vajadusel puuduva rendiauto korral sõidukit hankima kliendi tarbeks kasvõi oma partnerfirmadelt. Heade kliendisuhete hoidmine on korralikus autorendi ettevõttes elementaarne.

Samuti ei riski korralik rendifirma kliendile kehvas tehnilises seisukorras sõiduki rentimisega. Aja- ja rahakulu , mida ootamatult teele jäänud sõiduk võib kliendile põhjustada, pole üldjuhul seda riski väärt. Lisaks kliendile põhjustatud ebamugavustele kaasneb kulu ka autorendi ettevõtele, kes peab korraldama sõiduki äraveo, remondi ja kliendile uue sõiduki väljastamise.

Autot rentides veendu, et ettevõte kellelt autot rendite, oleks Majandustegevuse registris registreeritud. Selle lihtsa tegevusega maandate riski, et võimalike probleemide korral jääte ilma abita.

Uuri välja, milliseid sanktsioone rakendab rendifirma kliendile auto tehnilise rikke või avarii korral.

Küsi alati „võtmed kätte rendihinda“. Esialgne soodne rendihind võib tähendada peidetud kulusid. Soodne rendihind võib hiljem osutuda hoopis planeeritust kallimaks.

Suuremad rendifirmad suudavad kindlasti tagada parema valiku rendiautosid. Tallinnas tegutseb ka palju väikseid ja tublisid ettevõtteid, kes suudavad oma personaalse teenindusega vastata ka kõige nõudlikemate klientide ootustele.

Kui vajad sõiduautot, kaubikut või väikebussi, helista julgelt!

At Rent OÜ-Oleme  juba üle 16 aasta tegutsenud renditeenuse osutamisega Eesti turul.

Autorent, kaubiku rent, väikebussi rent.