Autorent Tallinnas

Auto rentimine on täna oluliselt lihtsam, kiirem ja mugavam kui veel 10 aastat tagasi. Julgeme seda väita, kuna oleme tegutsenud Tallinnas juba aastast 1997. Kui eelmisel aastatuhandel  käis autode rentimine valdavalt kuulutuselehtede kaudu, siis täna leiab rendiauto kiirelt   läbi interneti kasutades populaarsemaid otsingumootoreid. Piisab vaid kirjutada otsingusse märksõna autorent.

Varem oli auto rentimine tõeline loterii, sest  teada oli heal juhul vaid auto mark, mudel, vanus ja üksikutel juhtudel ka väike pilt kuulutuse nurgas. Täna on võimalik autorentijal tutvuda sõidukiga läbi interneti oluliselt põhjalikumalt. Valdav enamik autorendiga tegelevatest firmadest lisab rendiauto juurde pildid, varustuse ja mõningatel juhtudel lausa video.

See tähendab, et enne rendiotsuse tegemist on autorentijal olemas päris põhjalik ülevaade, mille põhjal autorendiga tegelevate firmade pakkumisi võrrelda.

Autorent AT Rent OÜ ei ole taga ajanud innovatsiooni ja on jäänud kindlaks klassikalise autorendi teenuse juurde. Klassikaline autorent tähendab siinkohal seda, et auto rentija ja rendileandja kohtuvad, allkirjastavad rendilepingu ja rendileandja annab auto rentijale üle. Siiski oleme teinud eelselekteerimise inimeste jaoks lihtsamaks ja mugavamaks, kuna oleme oma kodulehel https://atrent.ee/soiduautod/ välja toonud kogu oma rendiautode valiku ja koos varustusega.

Mugavat ja muretut rendikogemust soovib autorent AT Rent OÜ